Sysmex Nederland

Asystent ds. Logistyki

Referentienr.: Tags: Poland, Oferty pracy, Part time, Miejsce pracy, PL > Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa

Sprawdź, czy to jest praca dla Ciebie?

  • Czy masz doświadczenie w pracy związanej z obsługą Klienta przez telefon w zakresie realizacji zamówień?
  • Czy posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem ostatniego roku?
  • Czy masz doświadczenie w pracy z arkuszem kalkulacyjnym Excel?
  • Czy posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B1?
  • Czy  jesteś osobą otwartą i dynamiczną, lubiącą wyzwania i poszukującą rozwiązań spełniających oczekiwania Klienta?
  • Czy chciałbyś rozwijać swoją karierę zawodową w ramach Działu Logistyki?

Jeśli Twoje odpowiedzi były twierdzące, prawdopodobnie mamy doskonałą pracę dla Ciebie!

Główne zadania na tym stanowisku to: ·

  • wsparcie Działu Logistyki w bieżącej obsłudze Klientów,
  • rozliczanie raportów serwisowych i wystawianie faktur z tytułu usług serwisowych, ·         przygotowywanie cyklicznych raportów i zestawień,
  • tworzenie i modyfikacja danych w systemie SAP,
  • nadzór nad procesem utylizacji i odpowiednią dokumentacją z tym związaną,
  • dokonywanie przesunięć międzymagazynowych,
  • raportowanie do Dyrektora Działu Logistyki.

Na tym stanowisku czeka na Ciebie wiele korzyści i możliwości:

  • warunki pracy: umowa o pracę na zastępstwo, na pół etatu,
  • interesująca praca w stabilnej i stale rozwijającej się firmie; możliwość współpracy międzynarodowej,
  • szansa rozwoju i podnoszenia wiedzy zawodowej; szkolenia,
  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska, obowiązków oraz wyników pracy; system premiowy,
  • benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, program kafeteryjny, nagrody okolicznościowe oraz dodatkowe dni wolne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV klikając w przycisk aplikowania.

W dokumentach prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Nu toepassen
Enjoy our Media Centre
All
  • All
  • Documents
  • Podcast
  • Beelden
  • Video's
See our library of smears https://www.sysmex.nl/library/image-gallery.html
Learn more about our concept https://www.sysmex.nl/onderneming/who-is-sysmex/silent-design.html
Growing your knowledge Visit our Academy
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY See the scalability of XN http://www.sysmex.nl/media-center/xn-tailoring-your-haematology-13880.html