Sysmex Nederland

Specjalista ds. Rozwoju Biznesu (Przedstawiciel Handlowy)

Reference No.: Tags: Poland, Oferty pracy, Professional, Pełny etat

Miejsce pracy: Łódź

Obszar działań: łódzkie i częściowo województwa ościenne

Poszukujemy osoby, która:

  • posiada minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży laboratoryjnego sprzętu medycznego w laboratoriach analitycznych,
  • posiada wyższe wykształcenie (preferowane kierunki medyczne, biologiczne lub chemiczne),
  • uczestniczyła aktywnie w postępowaniach przetargowych,
  • sprawnie posługuje się narzędziami takimi, jak Excel i Word,
  • zna język angielski na poziomie minimum B1.

Jeśli jesteś osobą, która spełnia powyższe kryteria, to mamy pracę dla Ciebie!

Główne zadania na tym stanowisku:

  • osiąganie wyników sprzedażowych, przygotowywanie ofert handlowych, działania marketingowe i promocyjne dotyczące rozwiązań laboratoryjnych  na powierzonym terenie (analizatory hematologiczne, analityka ogólna, automatyzacja),
  • nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami, zdobywanie wiedzy o rynku i konkurencji,
  • utrzymywanie wysokiego poziomu wiedzy merytorycznej,
  • przeprowadzanie prezentacji produktowych z zakresu diagnostyki medycznej i reprezentowanie firmy na konferencjach,
  • przygotowywanie wszelkich niezbędnych dokumentów w tym ofert przetargowych,
  • współpraca z innymi pracownikami terenowymi oraz biurem,
  • raportowanie do Dyrektora Działu Handlowego.

Na tym stanowisku czeka na Ciebie wiele korzyści i możliwości:

  • warunki pracy: umowa o pracę na pełen etat; elastyczny czas pracy,
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon, dokumentacja i materiały niezbędne do wykonywania obowiązków,
  • interesująca praca w stabilnej i stale rozwijającej się firmie,
  • szansa rozwoju i podnoszenia wiedzy zawodowej; szkolenia,
  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska, obowiązków oraz wyników pracy; system premiowy,
  • benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, program kafeteryjny, nagrody okolicznościowe oraz dodatkowe dni wolne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV klikając w przycisk aplikowania.

W dokumentach prosimy umieścić klauzulę:

  1. Sysmex Poland -

Back to list
Enjoy our Media Centre
All
  • All
  • Documents
  • Podcast
  • Images
  • Videos
SUSPECTED HUS IN ROUTINE ANALYSIS
See the Podcast